Originálny pivný sprchový gél 300 ml

7.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Originálny pivný sprchový gél navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody, podporuje celkovú regeneráciu organizmu.

Kategórií: Katalógové číslo: 8594040948016

Popis

Pivný sprchový gél s vysokým obsahom piva, vitamínov skupiny B a glycerínu. Podporuje regeneráciu pokožky. Vhodný je hlavne pre suchú pokožku so sklonom k olupovaniu, praskaniu a svrbeniu. Navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody, podporuje celkovú regeneráciu organizmu.

Je vhodný na každodenné použitie.

Balenie 300 ml

Sprchový gél je vyrobený exkluzívne pre Maravar.

 

Hľadáte darček alebo chcete pomôcť svojej pokožke vyzerať a cítiť sa skvele? Pivný sprchový gél, ktorý vám ponúkame v pivných kupeľoch Maravar sídliacich v Penzióne Mara či prostredníctvom nášho e-shopu sú tým pravým riešením. Jeho hlavnou úlohou je navodiť pocit uvoľnenia a telesnej pohody. Zabúdať nemôžeme ani na fakt, že má skvelé účinky aj pri celkovej regenerácii organizmu.

A na čom je postavený jeho prínos pre vašu krásu, zdravie a pohodu? V prvom rade sa vyznačuje vysokým obsahom vitamínov B, glycerínu či iných zložiek, ktoré sa nachádzajú aj v samotnom pive. Pivný sprchový gél si získal priazeň u nežnejšieho pohlavia, mužoch ale aj deťoch. Nebojte sa ho využívať pri každodennom sprchovaní. Oceníte aj jeho účinky pri suchej pokožke, progres zbadáte aj pri jej olupovaní, svrbení či praskaní. Spomenúť môžeme aj dôležitú hydratáciu, prečistenie pokožky či jej prevoňanie. Vsaďte na tento produkt a vyhnite sa bežným prípravkom, ktoré obsahujú zbytočne vysoké množstvo pre vaše telo nevhodných látok.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 01 kg

Možno by sa Vám páčilo…