Originálne pivné tekuté mydlo 500 ml

7.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Pivné tekuté mydlo s vysokým obsahom piva, vitamínov B a glycerínu. Podporuje regeneráciu pokožky. Vhodné najmä na suchú pokožku, ktorá má sklon sa olupovať, praskať a svrbieť. Vhodné na každodenné použitie.

Kategórií: Katalógové číslo: 8594040948030

Popis

Originálne pivné tekuté mydlo 500ml s vysokým obsahom piva, vitamínov B a glycerínu. Podporuje regeneráciu pokožky. Vhodné najmä na suchú pokožku, ktorá má sklon sa olupovať, praskať a svrbieť.

Pivná aróma, to nie je presne to, čo v tomto type mydla hľadáte. Pivné tekuté mydlo totiž disponuje oveľa dôležitejšími výhodami. Na začiatok musíme spomenúť chmeľ. Táto rastlina dodáva samotnému nápoju charakteristickú vôňu a horkosť. Určite ste už ale počuli o tom, že sa už stáročia využíva na liečebné účely. Obsahuje totiž alfa, beta či iso-alfa-kyseliny, ktoré napríklad znižujú riziko zápalov. Aj preto sa chmeľ aj v minulosti využíval ako liek proti zápalom uší. V prípade mydla sa tieto vlastnosti oceňujú najmä pri ukľudnení svrbiacej a zapálenej pokožke.

Ostaňme ešte pri pokožke. Práve pivné tekuté mydlo je ako stvorené pri jej citlivosti. Obsahuje množstvo vitamínov a antioxidantov, čo mu dodáva dostatočnú hydratačnú schopnosť. Aminokyseliny z chmeľu pomáhajú ukľudniť podráždenie udržaním rovnováhy pH pokožky, polydenoly bojujú proti začervenaniu. Látky vyskytujúce sa v chmeli sú ale dobré aj pre elimináciu rastu baktérií. Takto sa zníži výskyt vyrážok a akné.

Spomenúť ale musíme aj vitamín B s jeho hydratačnými vlastnosťami, pivné tekuté mydlo sa nebojte využiť aj na umytie vlasov. Tento vitamín pomáha obnoviť zdravý vzhľad vlasov. Pivovarské kvasnice taktiež disponujú už vyššie spomenutými antibakteriálnymi zbraňami.

Pivná kozmetika vyrobená pre pivný wellness Maravar a jeho fanúšikov je skvelý darček nie len pre milovníkov piva. Okrem zdravotných benefitov je ideálnou cestou ako skrášliť vašu pokožku či dokonca vlasy. Navyše vám zaujímavá vôňa a bohatá pena umožnia si dokonale oddýchnuť a načerpať sily po ťažkom dni. Doprajte vášmu telu prípravky, ktoré sa na rozdiel od tých klasických z obchodov môžu pochváliť vyšším obsahom pozitívnych látok a nižším výskytom tých, ktoré nie sú pre náš organizmus až tak prospešné. Ak ste sa rozhodli pre pivné tekuté mydlo, tieto vety sa stanú realitou.

 

Viac o pivnom tekutom mydle:

Pivné mydlo Maravar a poškodená pokožka nemá šancu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 01 kg

Možno by sa Vám páčilo…