Originálna pivná pena do kúpeľa 500 ml

7.90 Cena vrátane DPH

30 minútový kúpeľ s Originálnou pivnou penou uvoľní vaše namáhané svaly a zbaví vás pocitu napätia.

Kategórií: Katalógové číslo: 8594040948023

Popis

Originálna pivná pena do kúpeľa 500ml sa tiež môže pochváliť vysokým obsahom zlatistého moku a B vitamínov. Nechajte sa rozmaznávať relaxačnými účinkami navodzujúcimi pocit uvoľnenia a telesnej pohody a umožnite regeneráciu vašej pokožky či uvoľnenie svalstva.

Balenie 500ml

 

Kto si nerád dopraje relax vo vani a nestrávi nejaký ten čas kúpeľom? Navyše pri použití vhodných prípravkov tak môžete pomôcť aj svojmu zdraviu či výzoru. Pivná pena ukľudní organizmus a regeneruje pokožku vďaka pivným zložkám a vysokému obsahu vitamínu B. Navyše je skvelá aj na vašu myseľ. Oddych vo vani s tak zdravou penou bude skvelým každodenným rituálom, ktorého sa žiadna žena nebude chcieť vzdať. Navyše už po pár minútach po vylezení z vane pocítite zvláčnenie pokožky, a to nepíšeme o odbúraní stresu maximálne prírodnou cestou.

Spomenúť ale musíme aj ďalšiu dôležitú zložku, ktorou originálna pivná pena do kúpeľa disponuje. Ide o glycerín, ktorý je súčasťou kozmetických prípravkov pre svoje úlohy pri regenerácii vlastnej bariérovej funkcie pokožky. Tá potom je schopná pracovať s lepšími väzbovými účinkami na vlhkosť. Pomôže aj pri upokojení podráždenej pokožky. Nebojte sa v kúpeli s touto penou namočiť si aj vlasy, pre ktoré je tiež prospešná.

Či už si vo vani plnej peny doprajete oddych vy alebo tento relax chcete poskytnúť niekomu blízkemu, určite pôjde o skvelý darček. Tento prípravok je vyrobený špeciálne pre zákazníkov pivných kúpeľov Maravar sídliacich v Penzióne Mara, no môžete si ho zakúpiť aj na našom e-shope.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 01 kg

Možno by sa Vám páčilo…