Zľava!

Originálna pivná kozmetika set

22.90 Cena vrátane DPH

Balíček obsahuje Pivný Šampón 300ml, Pivný sprchový gél 300ml a Pivnú penu do kúpeľa 500ml

Kategórií: Katalógové číslo: 8588009488248

Popis

Pivná kozmetika v darčekovom balíčku umožní  vašim blízkym po rokoch opäť pocítiť radosť z prekvapenia. Vďaka nášmu kozmetickému setu budete mať postarané o darček rovnako pre muža aj ženu. To sa týka najmä všetkých pivárov, ktorí určite ocenia darček v podobe kvalitnej pivnej kozmetiky vyrobenej exkluzívne pre Maravar a Penzión Mara. Táto pivná kozmetika obsahuje tri výrobky.

Tento kozmetický balíček obsahuje tri výrobky:

  1. Originálny pivný šampón 300ml dodá vlasom svieži vzhľad, lesk, pevnosť a opticky zväčší ich objem.
  2. Originálny pivný sprchový gél 300ml s vysokým obsahom glycerínu, vitamínov skupiny B a samotného piva podporuje regeneráciu pokožky. Pomáha napríklad pri suchej pokožke so sklonom k praskaniu, olupovaniu či svrbeniu.
  3. Originálna pivná pena do kúpeľa 500ml sa tiež môže pochváliť vysokým obsahom zlatistého moku a B vitamínov. Nechajte sa rozmaznávať relaxačnými účinkami navodzujúcimi pocit uvoľnenia a telesnej pohody a umožnite regeneráciu vašej pokožky či uvoľnenie svalstva.

Pivný šampón disponuje obrovským množstvom pivných zložiek. Tie pomôžu vašim vlasom ale aj pokožke na hlave. Táto pivná kozmetika podľa odborníkov zlepšuje lesk, kondíciu a hebkosť vlasov. Pomáha zabudnúť na suchú pokožku hlavy a odstraňuje lupiny. Zložky v ňom obsiahnuté sú ako stvorené pre starostlivosť o vlasy. Pozrime sa najprv bližšie na niektoré aktívne látky, ktoré pomáhajú vytvárať silné, krásne a zdravé vlasy.

Najznámejšou zložkou je zrejme vitamín B. Zo všetkých vitamínov má najlepšie účinky pri podpore rastu vlasov.  Spomeňme najmä jeho zástupcu „biotín“, ktorého nedostatok môže viesť k ich vypadávaniu resp. rednutiu.

Vitamín C, vitamín E a vitamín B6 sú prítomné v chmeli, ktorý pivný šampón obsahuje tiež. Ich vynikajúcou vlastnosťou sú tie antioxidačné, čo pomáha vášmu imunitnému systému. Vďaka nim za zlepšuje detoxikácia pokožky na hlave a vlasov.

Dve z najznámejších prísad, ktoré obsahuje pivný šampón, sú jačmeň a chmeľ. Chmeľ obsahuje množstvo prírodných esenciálnych olejov a vitamínov, jačmeň je spolu s chmeľom bohatý na vitamíny B a chlorofyl.

 

Originálny pivný sprchový gél je obľúbený aj vďaka svojej jedinečnej vôni. Táto pivná kozmetika je skvelou pomocou pre pokožku, tentokrát po celom tele. . Posilní pocit uvoľnenia a telesnej pohody. Pomôže ženám aj mužom pri celkovej regenerácii organizmu oveľa viac, ako sme zvyknutí pri bežných prípravkoch. Vysoký obsah vitamínu B, rôznych pivných zložiek a glycerínov prinesú regeneráciu pokožky. Bojujú proti olupovaniu, svrbeniu a praskaniu. Využívať ho môžete na každodenné sprchovanie.

 

Originálna pivá pena je známa pre svoj vysoký obsah vitamínov skupiny B či piva.  A práve preto táto pivná kozmetika ukľudňuje organizmus a regeneruje pokožku. Využite jej pozitívne účinky pre vaše telo aj myseľ. Akýmsi bonusom je fakt, že obsahuje aj látku glycerin, ktorý je schopný zvláčniť pokožku. Stačí 15-minútový kúpeľ a zabudnete na unavené svaly a nahromadené napätie. Bojujte po ťažkom dni so stresom týmto prírodným spôsobom. Predstavme si teraz zložku glycerín. Ten v kozmetike chráni a regeneruje vlastnú bariérovú funkciu pokožky, čo je umožnené skvelým väzbovým účinkom na vlhkosť. Pokožku upokojuje a znižuje jej podráždenie. Je skvelý aj pri starostlivosti o vlasy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Balenie

Papierová taška, Krabička s krígľom