Originálny pivný šampón 300 ml

7.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Originálny pivný šampón dodáva vlasom svieži vzhľad, pevnosť lesk a opticky zväčšuje ich objem.

Kategórií: Katalógové číslo: 8594040948009

Popis

Pivný šampón dodáva vlasom svieži vzhľad, pevnosť lesk a opticky zväčšuje ich objem.

Je vhodný na každodenné použitie.

Balenie 300 ml

Vyrobené exkluzívne pre Maravar.

 

Hľadáte prostriedok pre vaše vlasy, ktorý bude obsahovať veľké množstvo pozitívnych zložiek aj bez nadmerného množstva pre vaše zdravie nie veľmi vhodných látok? Pivný šampón od Maravaru, ktorý vám ponúkame aj v Penzióne Mara, je tým správnym riešením.

Podobne ako pivo, aj pivný šampón obsahuje mnoho prísad, ktoré pomáhajú podporovať skvelo vyzerajúce vlasy a ich celkovú vitalitu. Všeobecne najznámejšou prospešnou zložkou je vitamín B. Zo všetkých vitamínov má najlepšie účinky pri podpore rastu vlasov.  Ide najmä jeho zástupcu „biotín“, ktorého absencia môže viesť k ich rednutiu alebo dokonca k vypadávaniu. Spolu s ďalšími prenáša živiny a kyslík do vlasových folikulov či pokožky hlavy. Tieto blahodarné látky okrem iného aj stimulujú krvný obeh v pokožke hlavy a vytvárajú červené krvinky, čím urýchľujú rast vašich vlasov.

Za zmienku stoja aj vitamíny C, E a B6, ktoré sa nachádzajú v chmeli a disponuje nimi aj pivný šampón. Spoľahnúť sa môžete antioxidačné vlastnosti, ktoré sú prospešné pre váš imunitných systém či efektívnejšiu detoxikáciu vlasov a pokožky na hlave.

Pivný šampón sa môže pochváliť aj zastúpením jačmeňa. Ten je, podobne ako chmeľ, bohatý na chlorofyl a vitamíny B, ktoré pomáhajú eliminovať voľné radikály vo vašom tele. Rast vlasov podporí aktívna zložka prokyanidín B-3, urýchleniu pomáhajú aj mikroživiny tiamín a niacín. Z pohľadu ochrany farby vlasov  sú pri jačmeni dôležité základné minerály ako napríklad meď, ktorá napomáha tvorbe melanínu. Obsahuje aj mnohé životne dôležité vitamíny a antioxidanty, ktoré sú nevyhnutné pre žiarivé, zdravé a prirodzene lesklé vlasy.

Chmeľ obsahuje množstvo prírodných esenciálnych olejov a vitamínov, ktoré spolupracujú na otváraní pórov na pokožke hlavy, čím eliminujú vypadávanie vlasov a pomáhajú ich pretaviť na silnejšie, lesklejšie a hustejšie. Navyše bojujú proti odumretým kožným bunkám na hlave a pórom, ktoré spôsobujú vznik lupín. Chmeľ, rovnako ako aj pivný šampón, obsahuje aj oxid kremičitý, ktorý posilňuje vaše vlasové folikuly a podporuje rast vlasov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 01 kg

Možno by sa Vám páčilo…