Originálny pivný vlasový balzam 300 ml

7.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Pivný vlasový balzam s vysokým obsahom piva a vitamínov B podporuje stálu regeneráciu pokožky a normálny vývoj vlasových folikulov a mazových žliaz.

Kategórií: Katalógové číslo: 8594040948047

Popis

Doprava zdarma celá SR!

Pivný vlasový balzam s vysokým obsahom piva a vitamínov B podporuje stálu regeneráciu pokožky a normálny vývoj vlasových folikulov a mazových žliaz. Extrakt chmeľu nachádzajúci sa v balzame obmedzuje lámavosť vlasov a zvyšuje ich lesk. Uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Ošetriť si vlasy pivom? Nie, nemusíte si zlatistý mok priamo naliať na hlavu, špecialisti zo sveta kozmetiky ale aj vedci skúmajúci pozitívne látky v pive našli oveľa jednoduchšie riešenie. Ide o pivný vlasový balzam. Základom je práve pivo, ktoré obsahuje živiny, ktoré podporujú napríklad rast vlasov. A to ani náhodou nie je všetko…

Pivo pomáha udržiavať vaše vlasy krásne a zdravé. Medzi základné výhody látok nachádzajúcich sa v tomto nápoji a teda aj v prípravkoch na vlasy je posilnenie prirodzeného lesku vlasov, ich hydratácia, posilnenie a a podpora ich rastu, zvýšenie objemu a efektívne čistenie. A popri tom všetkom pivný vlasový balzam aj krásne vonia.

Čo sa týka hydratácie a krepovatenie vlasov, tu sa pivný vlasový balzam opiera o prácu kvasníc, konkrétne ich hydratačné účinky. Tu by sme ale mali spomenúť aj vitamín B, ktorý je schopný upraviť vlasy do estetickejšieho stavu. tento vitamín vlasy ale aj uhladzuje či posilňuje. Silnejšie vlasy majú menšiu tendenciu sa lámať a vďaka prirodzenému lesku dostanú oveľa lepší vzhľad.

Originálny pivný vlasový balzam disponuje prírodnými čistiacimi vlastnosťami, odstraňuje mastnotu a hĺbkovo čistí vlasy. Zvýšte ich objem prirodzenou cestou odstránením prebytočných nečistôt a mastnoty, ktoré držia vlasy dole. Ak máte problémy s lupinami, ste na správnom mieste. Balzam pomáha znížiť vznik šupín na suchej pokožke hlavy či hromadenie mazu, Zložky v pive obsahujú antioxidanty, vitamíny a iné zložky, ktoré nie len čistia ale aj hydratujú a vyživujú pokožku hlavy, čo je nevyhnuté pri liečbe problémov s lupinami.

Použitie: Dostatočné množstvo vmasírujte do mokrých vlasov, nechajte krátky čas pôsobiť, potom dôkladne
opláchnite.

Vhodný na každodenné použitie.

Balenie 300 ml

Vyrobené exkluzívne pre Maravar sídliaci v Penzióne Mara.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 01 kg

Možno by sa Vám páčilo…