Pšeničné 11° – párty súdok 5l s vstavaným čapovaním

24.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Weizen, EPM 11%, IBU 20, Alk. 5%, Balenie 5 L – súdok s vstavaným čapovacím zariadením

Kategórií: Katalógové číslo: 8588009488101

Popis

Pšeničné pivo 11 typu Weizen

EPM je 11%

IBU je 20

Alk. je 5%

Balenie je 5 L – súdok s vstavaným čapovacím zariadením

 

Snívali ste o tom, že si raz budete doma bez väčších problémov môcť načapovať svoje obľúbené pivo? My vám toto prianie vieme veľmi jednoducho splniť. Vyskúšajte 5l súdok s vstavaným čapovacím zariadením, pri ktorom sa nebudete báť, že sa vám nevypité množstvo pokazí a že nebudete mať dostatok skúseností so samotným čapovaním. Súdok je naplnený pšeničným pivom 11 typu Weizen, ktoré sme pre vás s láskou a domácou precíznosťou uvarili priamo v pivných kúpeľoch Maravar v priestoroch Penziónu Mara sídliaceho v Liptovskom Trnovci.

Naše pšeničné pivo 11 je hrdým zástupcom Weizen pšeničnej rodiny. Tieto pivá sa tešia mimoriadnej popularite aj v našich rodinách a aj medzi našimi zákazníkmi patria k favoritom. Už bavorské tradície, odkiaľ tento pivný štýl pochádza, hovoria o tom, že by malo obsahovať aspoň 50 percent pšeničného sladu. Mimoriadne dôležité sú v tomto prípade kvasinky, ktoré mu dokážu navodiť špeciálnu arómu. Milo vás môže prekvapiť aj závan banánu. Doprajú si ho ženy aj muži, jednoducho každý pravý či občasný pivár.

Toto pšeničné pivo disponuje príjemnými 5% ABV, čo nebude pri rozumnej kombinácii problémom ani počas letných teplých dní. Základom úspešného varu je využitie chmeľu Mandarina Bavaria. Tak mu doprajeme citrusový a ťažší ovocný profil. Ide aj o pastvu pre oči, keď po načapovaní získa svetlejšiu až slamovú farbu. Zabudnúť nemôžeme ani na bohatú penu a príjemnú vysokú nasýtenosť. Privoňajte si k nemu a určite pocítite kvasnice a miernu kyslosť. Obávať sa nemusíte ani prehnanej horkosti či chmeľovej aróme. Tak neprebijú typické atribúty ktoré by malo pšeničné 11 pivárovi poskytnúť. Tak na zdravie!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 6 kg
Rozmery 17 × 17 × 25 cm

Možno by sa Vám páčilo…