Zľava!

Originálna pivná kozmetika – Pánsky set

22.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Balíček obsahuje Pivný sprchový gél 300ml, Pivný balzam po holení 100ml a Pivné tekuté mydlo 500ml

Kategórií: Katalógové číslo: 8588009488224

Popis

Doprava zdarma celá SR!

Originálna pivná kozmetika vašu pivnú polovičku určite milo prekvapí. Vďaka Originálnemu kozmetickému setu máte postarané o darček pre muža, ktorý má rád pivo. Pánsky darčekový set pivnej kozmetiky obsahuje tri výrobky.

  1. Originálny pivný sprchový gél 300ml s vysokým obsahom glycerínu, vitamínov skupiny B a samotného piva podporuje regeneráciu pokožky. Pomáha napríklad pri suchej pokožke so sklonom k praskaniu, olupovaniu či svrbeniu. Navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody, podporuje celkovú regeneráciu organizmu.
  2. Originálny pivný balzam po holení 100ml s extraktom chmeľu a vitamínmi z kvasníc priaznivo pôsobí na pokožku podráždenú holením. Prírodné oleje pomôžu s obnovou lipidického filmu. Balzam sa rýchlo vstrebáva a poskytuje pokožke pocit sviežosti a čistoty. Použitie: Naneste do dlaní primerané množstvo balzamu a aplikujte na oholenú tvár a krk.
  3. Originálne pivné tekuté mydlo 500ml s vysokým obsahom piva, vitamínov B a glycerínu. Podporuje regeneráciu pokožky. Vhodné najmä na suchú pokožku, ktorá má sklon sa olupovať, praskať a svrbieť.

Pivná kozmetika je vhodná na každodenné použitie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg
Balenie

Papierová taška, Krabica s krígľom

Možno by sa Vám páčilo…