Zľava!

Originálna pivná kozmetika – Dámsky set

22.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Balíček obsahuje Pivný Šampón 300ml, Pivný sprchový gél 300ml a Pivný vlasový balzam 300ml

Nie je na sklade

Kategórií: Katalógové číslo: 8588009488231

Popis

Originálna pivná kozmetika vašu krajšiu polovičku určite milo prekvapí. Vďaka Originálnemu kozmetickému setu máte postarané o darček pre ženu, ktorá si potrpí na kvalitnú kozmetiku. Dámsky darčekový set pivnej kozmetiky obsahuje tri výrobky.

  1. Originálny pivný šampón 300ml Pivný šampón pri každodennom použití dodáva vlasom svieži vzhľad, pevnosť, lesk a zväčšuje ich objem. Je vhodný na každodenné použitie. Použitie: Naneste na mokré vlasy, premasírujte a dôkladne opláchnite.
  2. Originálny pivný sprchový gél 300ml s vysokým obsahom glycerínu, vitamínov skupiny B a samotného piva podporuje regeneráciu pokožky. Pomáha napríklad pri suchej pokožke so sklonom k praskaniu, olupovaniu či svrbeniu. Navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody, podporuje celkovú regeneráciu organizmu.
  3. Originálny pivný vlasový balzam 300ml s vysokým obsahom piva a vitamínov B podporuje stálu regeneráciu pokožky a normálny vývoj vlasových folikulov a mazových žliaz. Extrakt chmeľu nachádzajúci sa v balzame obmedzuje lámavosť vlasov a zvyšuje ich lesk. Uľahčuje rozčesávanie vlasov. Použitie: Dostatočné množstvo vmasírujte do mokrých vlasov, nechajte krátky čas pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.

Pivná kozmetika je vhodná na každodenné použitie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg
Balenie

Papierová taška, Krabička s krígľom

Možno by sa Vám páčilo…