Darčekový set 5 pív, 2ks kozmetika + krígeľ, v kartóniku

29.90 Cena vrátane DPH

Doručenie zdarma celé Slovensko!

Balíček obsahuje 5 druhov piva v sklenenej 0,33l fľaši, pivný sprchový gél, pivný šampón a krígeľ v darčekovom balení.

Kategórií: Katalógové číslo: 8588009488262

Popis

Potešte srdce vášho milovníka piva, darčekový set piva Maravar určite vyčarí úsmev na tvári. Darčekový set piva obsahuje 5 klenotov z nášho domáceho pivovaru, ktorý je situovaný v Penzióne Mara v Liptovskom Trnovci. Darčekový balíček Maravar obsahuje kvasinkovú Svetlú jedenástku, ktorá je najpredávanejším a najobľúbenejším kúskom z našej produkcie. Tú dopĺňajú špeciály z našej ponuky IPA, stout, pšeničné a polotmavé pivo. Potešenie zmyslov prinesie originálna pivná kozmetika, konkrétne pivný sprchový gél a pivný šampón. Chuť kvalitného piva podporí netradičný krígeľ s logom Maravar.

Darčekový set Klasik obsahuje:

  • 5 x 0,33l pivá Maravar v sklenených fľašiach
  • 1 x Originálny pivný sprchový gél 300 ml
  • 1 x Originálny pivný šampón 300 ml
  • 1 x krígeľ s logom Maravar
  • Darčekové balenie – kartónik s potlačou a uškom

Darčekový set piva je postavený na našich vlastných pivách. Ochutnajte špeciály IPA, stout, pšeničné a polotmavé pivo či našu preslávenú kvasinkovú Svetlú jedenástku. IPA (India pale ale) je veľmi podobná vrchne kvaseným typom Pale Ale. Pri jeho varení sa ale dodržiavajú tri špecifiká. Nesmie chýbať o čosi vyššie množstvo alkoholu (vďaka vyššiemu extraktu), o čosi výraznejšia horkosť či dry hopping metóda pre dostatočné dochmelenie. Stout môžeme označiť za praženého, čierneho čokoládového či kávového krásavca nevídanej sily. Pripravte sa na hustú krémovú penu a vyššie množstvo alkoholu. V našich končinách je veľmi populárny aj ďalšie pivo, ktorým disponuje darčekový set piva. Pšeničné disponuje špecifickou vôňou, v ktorej nájdete kvasnice či miernu kyslosť. Klasiku v podobe svetlej jedenástky či polotmavé pivá asi predstavovať nemusíme, proste ich musíte ochutnať.

A čo tak niečo spraviť pre svoje zdravie a krásu? Originálny pivný sprchový gél disponuje vysokým obsahom  glycerínu, vitamínu B či zložiek piva sa postarajú hlavne o regeneráciu pokožky. Trápi vás suchá pokožka prípadne jej praskanie? Doprajte jej tento prírodný zázrak, ktorý má výborné účinky aj pri jej olupovaní a svrbení. Navodí pocit telesnej pohody a uvoľnenia, ocenia aj celkovú regeneráciu organizmu. Originálny pivný šampón dodáva vlasom svieži vzhľad, lesk, pevnosť a zväčšuje ich objem. Bez problémov ho môžete využívať pri každodennom sprchovaní.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 10 kg
Rozmery 20 × 14 × 34 cm

Možno by sa Vám páčilo…